Hračky pro děti

Zabavit dnešní děti není vůbec nic jednoduchého, protože spousta z nich dává přednost elektronice. Naštěstí tu můžou nahradit klasické hračky.

Hračky pro děti

Kutil

Spousta malých chlapečků, jak vidí tatínka pracovat, tak mu chtějí s prací hned pomáhat. Ovšem klasické nářadí je často pro ty nejmenší velice nebezpečné, a proto raději ještě pár let počkejte, než Váš syn vyroste. Ovšem do té doby rozhodně jeho kutilský um nemusí strádat, protože tu máme dětský dřevěný ponk https://www.chytraliska.cz/produkt/pracovni-ponk-s-telefonem/ se spoustu nářadí, které má hladké hrany a je naprosto bezpečné, takže se o své dítě nemusíte vůbec obávat.

malý chlapec

Při této činnosti zažije i spoustu dobrodružství, protože ponk má své hodiny i telefon, takže se z něj může stát úspěšný podnikatel, jenž bude přijímat zakázky a následně je i vyrábět. Díky tomu se mnohem více rozvine jeho manuální zručnost a přemýšlení, což se v reálném životě vždy hodí. Celý ponk je dřevěný, což je pro dítě vhodný materiál, protože je přírodní. Díky hodinám ho můžete velice dobře naučit vnímat čas, aby přesně věděl, co se, v jakou dobu děje. Třeba, že v poledne musí jít na oběd.

Kuchyňka

Rozhodně nesmíme zapomenout ani na holčičky, jenž rozhodně nadchne, jak doma maminka vaří oběd. A proto by byla škoda, aby sama nemohla nic dobrého navařit. Zakoupením dětské kuchyňky se vše vyřeší, a i ti nejmenší kuchtíci si budou moci otevřít svou restauraci. Přeci jen je taková nabídka lákavá pro každého z nás, protože mít prosperující restauraci, jenž celou řídíte je nádherný pocit.

dítě holčička

Tento sen se může stát pro Vaše děti skutečností, což je nabídka, která se rozhodně neodmítá. Kuchyňka obsahuje veškeré potřebné nádobí a nástroje, takže oproti skutečné kuchyni nemusíte vůbec nic zvlášť dokupovat. Vy si třeba můžete sednout s šálkem čaje do křesla a Vašemu malému šéfkuchaři zadat, ať Vám uvaří nějakou výtečnou specialitu. Práci ho nechte dělat podle sebe, jen když bude potřebovat pomoct, tak mu samozřejmě můžete napovědět. Nyní můžete v klidu dopít oblíbený nápoj a potom už jen počkat, co dobrého Vám dítě připraví. Výsledný pokrm nezapomeňte zhodnotit a dítě náležitě za práci pochválit.